Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Prace na forum - informator
#1
Szanowni Państwo!

Organ zarządzający infrastrukturą informatyczną Związku Winkulii i Volkianu tworzy niniejszy wątek dla celów informacyjnych. Będą w nim publikowane informacje z bieżącą sytuacją na forum, aktualnie prowadzonymi pracami, ich efektami. W razie potrzeby będą tu też się pojawiały informacje o czasowych (bądź okresowych) ograniczeniach w funkcjonowaniu forum związanych z jego ulepszaniem, lub pracami czysto administracyjnymi. W niniejszym poście można obserwować aktualny stan prac, natomiast w postach poniżej aktualizacje stanu faktycznego, wynikające z poprawy, bądź polepszenia sytuacji.

PRACE NA FORUM

  • ZWIĘKSZENIE CZCIONKI STYLU W PLIKACH CSS - trwa - wymuszone ze względu na ponowny restart stylu css, co było spowodowane błędem. Obecna czcionka wydaje się dosyć mała i należy ją jak najszybciej zmienić.
  • ZMIANA OBRAZKA W NAGŁÓWKU FORUM - planowane - należy jak najszybciej zastąpić biały stylizowany napis "Square" grafiką odnoszącą się do ZWiV.
  • AKTUALIZACJA DZIAŁÓW, ARCHIWIZACJA ITD. - planowane - uporządkowanie obecnego nieco "burdelowego" systemu, ze względu na brak jakiejkolwiek spójności i tym podobnych rzeczy.
Odpowiedz
#2
W zasadzie punkt dotyczący zmiany obrazka w nagłówku został spełniony. Sama sprawa ze zmianą była dość skomplikowana, ostatecznie wypracowałem rozwiązanie i oto są efekty. W razie problemów z funkcjonowaniem forum proszę zgłaszać się do administracji.
Võnd laatste per immer dat Winqulideg Union
Odpowiedz
#3
W dalszym ciągu trwa porządkowanie forum. Zmieniono styl, jak zauważył Artur Kardacz. Wgrywane są nowe funkcjonalności. W ostatnim czasie dodano "stream" ostatnich wątków z forum na bocznej (na mobilkach na dolnej) belce forum. Zmieniamy się dla was!

W najbliższych dniach dane kontaktowe do administracji forum zostaną zmienione, więc proszę być czujnym.
Odpowiedz
#4
Na forum wgrywane są i będą kolejne pluginy. Jednak nie o tym.

W dniu wczorajszym zdiagnozowano, dzięki @Mateusz Żmigrodzki ułomność forum związaną z załącznikami na forum. Skrypt silnika z jakiegoś powodu nie dodawał dodanego załącznika do postu. Zdiagnozowano problem i problem związany jest z aktualnie używanym stylem forum. W najbliższych dniach awaria będzie usuwana. W przypadkach niezwłocznej potrzeby wysłania załącznika na forum polecamy zmienić na chwilę styl forum na inny (deflautowy), lub też skorzystanie z innego hostingu danych.
Odpowiedz
#5
Krajowa Służba Informatyczna informuje, że w najbliższych dniach funkcjonowanie systemu bankowego może być utrudnione. Zmianie ulegnie domena banku, zostanie zmieniona nieco kolorystyka, jak również zostaną ogarnięte nieaktywne konta.
Odpowiedz
#6
Krajowa Służba Informatyczna informuje, że w ciągu kilku najbliższych dni zostanie całkowicie zreorganizowana struktura forów i działów. Aktualizacji uległy obecnie dostępy do FTP oraz baz danych. W najbliższych dniach zostaną zmienione wszystkie informacje kontaktowe. Będziemy informowali dalej.

KSI poszukuje dodatkowo osoby do obsługi profili Związku Winkulijskiego w mediach społecznościowych na Facebooku i Twitterze, oraz przyszłościowo na innych. Smile
Odpowiedz
#7
Krajowa Służba Informatyczna podaje informację, że w najbliższych dniach struktura całego forum będzie przebudowywana. Możliwe będą chwilowe wyłączenia forum bez wcześniejszego uprzedzenia. Z utrudnienia przepraszamy.
Odpowiedz
#8
Po długiej i męczącej walce wreszcie udało się naprawić uprawnienia w archiwum. Nie musicie dziękować.
Võnd laatste per immer dat Winqulideg Union
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości