Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wybory [Sierpień 2020]
#1
[Obrazek: 2020_02_03_033724.png]

Szanowni Obywatele! 
W związku z wydaniem przez JE Folksfühtera zaproponowanej mu przeze mnie Ordynacji wyborczej, zaszczyt mam przeprowadzić wybory do Izby niższej naszego Parlamentu. Wybory te odbywają się na zasadach określonych w tymże wątku, z którego jasno wynika, iż nie są to wybory w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, a okres w którym dekret pozwala na zakup miejsc w 50-osobowym parlamencie przez partie i ugrupowania polityczne. Zakupu dokonuje się w niniejszym wątku, przez zamieszenie dowodu wpłaty i ilości miejsc zakupionych (przypominam, iż nie można zakupić więcej niż 24 miejsca dla jednej partii, tudzież jednej osoby). Zakupu miejsc dokonuje się przez 7 dni od chwili ogłoszenia, lub w chwili ustalenia wszystkich miejsc, niemniej jednak należy starać się prowadzić na forum chociażby symboliczną działalność kampanijną, gdyż wówczas możliwe wypłacenie przez Fundusz Wyborczy wpłacony j wcześniej pieniędzy. (wpłate za zakup Posłów również dokonujemy na koncie Funduszu Wyborczego).
Z poważaniem 
Prezes TP
(-) Erik Otton von Hohenburg 
[Obrazek: antipixel_winkulia_3.png]
Odpowiedz
#2
Wysoki Sądzie!
Chciałbym zakupić dla Folksbundu - Wszechwinkulijskiego Ludowego Związku na rzecz Zjednoczenia Robotników, Chłopów i Inteligencji - 10 miejsc w Izbie Poselskiej. Oto dowód wpłaty:
[Obrazek: potwierdzenie.png]
Mateusz Żmigrodzki
(-) Arcyksiążę Anater;
Odpowiedz
#3
Związek Prawicy pragnie wykupić 15 miejsc
[Obrazek: Screenshot_2020-08-26-17-21-54-1.png]
Võnd laatste per immer dat Winqulideg Union
Odpowiedz
#4
Dla SPR 8 miejsc

[Obrazek: IMG_20200827_205524.png]
[Obrazek: antipixel_winkulia_3.png]
Odpowiedz
#5
Socjalistyczna Partia Volkianu zatem zakupuje brakujące 17 miejsc dla swojego ugrupowania. Jednocześnie informuje się, że zakup posłów zostanie częściowo zrekompensowany przez rząd Socjalistycznej Republiki Volkianu.

potwierdzonko
Odpowiedz
#6
Zatem uważam, iż można uznać, że wybory zostały zakończone w związku z ustaleniem się składu Izby Poselskiej, proszę JE Folksfühtera o rozpoczęcie pierwszego posiedzenia Izby Poselskiej w celu dokonania wyboru Kanclerza i Rządu.
[Obrazek: antipixel_winkulia_3.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości