Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wybory Prezydenta Związkowego - styczeń '21
Wasze Ekscelencje Władcy Dzielnic Winkulii!

Jego Ekscelencja Henryk Wespucci w związku z trudną sytuacją realną upoważnił mnie do przeprowadzenia w jego imieniu wyborów Prezydenta Związkowego. W związku z tym, w dniu niniejszym rozpoczynam elekcję prezydencką. Do dziś, do godz. 23:00 zgłaszać będzie można swoją kandydaturę na urząd Prezydenta Związkowego. Jutro z kolei, w godzinach przedpołudniowych przeprowadzone zostanie głosowanie. Gdy już poznamy wyniki, nowo wybrany Prezydent zostanie  zgodnie z Konstytucją zaprzysiężony przed Radą Egzekutywną.
Jeśli będzie taka wola ze strony Waszych Ekscelencji, możemy przeprowadzić przesłuchania kandydatów. Wtedy odbędą się one jutro w godzinach przedpołudniowych, a samo głosowanie odbędzie się po południu.

/-/ Mateusz Żmigrodzki

Załącznik nr 1 - Upoważnienie do organizacji wyborów
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
Odpowiedz
Zgodnie z zapowiedzią, zgłaszam swoją kandydaturę.
Odpowiedz
Oświadczam, że Pana kandydatura została przyjęta i zarejestrowana.
Mateusz Żmigrodzki
(-) Arcyksiążę Anater;
Odpowiedz
Wpisuję się na listę kandydatów

(-) Mordimer I zwany również Arturem Kardaczem
Võnd laatste per immer dat Winqulideg Union
Odpowiedz
Oświadczam, że Pana kandydatura została przyjęta i zarejestrowana.
Mateusz Żmigrodzki
(-) Arcyksiążę Anater;
Odpowiedz
Bardzo dziękuję, przy okazji optuję za zorganizowaniem przesłuchania kandydatów. Uważam że to może być bardzo ciekawe zderzenie dwóch skrajnych wizji.
Odpowiedz
Składam wniosek o przedłużenie debaty, ponieważ jutro chciałbym przeprowadzić debate o ile będzie zainteresowanie, a już napewno zrobić wywiad z drugim z kandydatów.
[Obrazek: antipixel_winkulia_3.png]
Odpowiedz
Rejestracja została zakończona, zarejestrowano dwóch kandydatów - A. F. v. Tehen-Dżeka oraz A. Kardacza v. Hohenburga.

Rozpoczynamy debatą nad tymi dwoma kanydaturami. Można zadawać pytania kontrkandydatowi lub wszystkim kandydatom. Ten segment potrfa gdzieś do wieczora, powiedzmy wstępnie że do ok. 19:00.

Ja mam pytanie do obydwojga kandydatów. Co Panowie mają, czego nie ma Wasz kontrkandydat?
Mateusz Żmigrodzki
(-) Arcyksiążę Anater;
Odpowiedz
Przede wszystkim to ja mam jaja i stoję teraz w tym miejscu. Już na discordzie czytam wiadomości "jeśli on startuję to ja ustąpię". Takiego prezydenta chcecie? Człowieka który rezygnuję przez byle przeszkodę? Jak ma kierować państwem?
Odpowiedz
Przede wszystkim jestem człowiekiem rozsądnym. Jeżeli widzę, że są osoby, które chcą się bawić - nie zamierzam stać na przeszkodzie. To nie jest tak, że kandydatura Szanownego Pana Mordimera jest nią dla mnie.

No i to jednak ja umiem programować, ja jestem twórcą Związkowego Banku Centralnego. Możemy się dalej bawić w banki forumowe, rozliczanie każdej transakcji w 5 postach, tylko czy tego właśnie chcemy?

Na koniec, od dawna prezentuję sobą konkretne, pannordackie poglądy. Co prezentuje w takim razie Mordimer, który już wcześniej zadeklarował, że zamyka się w swojej dzielnicy bez względu na wszystko?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości