Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Tajna misja
#11
Erik po dopełnieniu wszystkich bieżących spraw państwa postanowił zrobić sobie jeszcze jedną sprawę i zatelefonować do Ministra Spraw Wojskowych zapytać go o przebieg przygotowań bądź też misji. 
— jak mają się sprawy z uchodźcami i grobem Uchastoka? — padło z ust Kanclerza.
[Obrazek: antipixel_winkulia_3.png]
Odpowiedz
#12
W bazie operacyjnej właśnie odbywało się kolejne spotkanie.
- plansza została rozłożona - powiedział Kardacz - pionki ruszyły....
Właśnie wystartowała operacja "Kowadło" obejmowała ona uratowanie grupy Winkulijskich uchodźców oraz zdobycie zwłok Szymona Uchastoka. Do aukcji wysyłane zostały dwie grupy szybkiego reagowania, Spartan 1 i Spartan 2. Pierwsza grupa odbiła uchodźców z rąk miejscowych bojówkarzy i ruszyli na wybrzeże. Tam czekały już na nich helikoptery ewakuacyjne. Pierwsza część zadania została wykonana. Misja grupy Spartan dwa było zdobycie zwłok Uchastoka i bezpieczne przetransportowanie ich do Winkulii. Misja została wykonana bez zarzutów, ciało ma przylecieć do Winkulii jeszcze dziś.
Võnd laatste per immer dat Winqulideg Union
Odpowiedz
#13
Nad ranem do Kanclerza zadzwonił któryś z ważnych oficerów w Sztabie Generalnym
— operacja zakończona sukcesem — zakomunikował głos w słuchawce — obecnie uchodźcami zajmują się nasze służby medyczne, ale nikomu raczej nic nie dolega.
— to znakomite wieści — odpowiedział wyraźnie rozweselony szef rządu — a Uchastok?
— jego trumna znajduje się w kostnicy Ministerstwa Spraw Wojskowych, czekamy na rozkazy gdzie ma zostać wyprawiony ponowny pogrzeb.
— dobrze dziękuję za udzielone mi informacje — odparł Erik poczym rozłączył się i począł szykować się tego ranka na uroczystość na Zamku Królewskim w Kanugardzie
— będzie czym się pochwalić! — powiedział sobie w duchu
[Obrazek: antipixel_winkulia_3.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości